« TILBAKE
Tesla Model S
Tesla Model S 100D AWD m/Skinn/Panorama 2017, 146 000 km, kr 328 000,-
TOTALPRIS
328 000,-
« TILBAKE
328 000,-
⚡ Tesla Model S 100D AWD – En bil du gleder deg til å kjøre, hver eneste dag ⚡
Noen biler dekker et behov. Andre skaper kjøreglede hver gang du setter deg bak rattet.
Denne 2017 Tesla Model S 100D AWD er en av dem.
Med sitt kraftige 100 kWh-batteri, firehjulsdrift og en elektrisk rekkevidde på opptil 632 km (WLTP) er dette en bil som gjør både hverdagen og de lange turene enklere. Den kombinerer sportslige ytelser med komfort, plass og lave driftskostnader – pakket inn i et design som fortsatt ser moderne og eksklusivt ut.
Den elegante Blå Metallic-lakken, de sorte skinnsetene og det store panoramataket i helglass gir bilen et uttrykk som fortsatt vekker oppmerksomhet.
Kjørt 146.000 km.
🛡️ Kjøp med ekstra trygghet
Hos Hellestø skal du kunne kjøpe bruktbil med den samme gode følelsen som når du kjøper en ny bil.
Derfor leveres denne bilen med:
✔ 24 måneder / 200.000 km XtraGaranti Bronse E
✔ Garantien som omfatter de mest vesentlige komponenterne i bilen
✔ Maksimal erstatning pr. skade kr 50.000 inkl. mva.
✔ AutoConcept Rental Car inkludert
✔ Leiebil ved verkstedopphold i opptil 5 dager
✔ Alternativ kompensasjon ved stillestående kjøretøy
✔ Garantien er gyldig over hele Norge
✔ Bilen er nylig EU godkjent frem til 10 August 2028.
Ekstra trygghet gjør bilholdet enklere – også den dagen du skulle få behov for den.
💚 Derfor liker vi denne bilen
Hos Hellestø får vi inn mange biler hvert eneste år.
Tesla Model S 100D er fortsatt en av elbilene vi anbefaler oftest.
Hvorfor?
Fordi den leverer en kombinasjon av rekkevidde, komfort, plass og kjøreglede som fortsatt gjør den svært aktuell.
Dette er en bil som passer like godt til den daglige pendlingen som til lange ferieturer gjennom hele Norge.
Den føles stor, solid og komfortabel – samtidig som den leverer den umiddelbare akselerasjonen Tesla er kjent for.
⭐ Høydepunkter
✅ Firehjulsdrift (AWD)
✅ Opptil 632 km WLTP
✅ Kraftig 100 kWh-batteri
✅ Adaptive cruisecontrol
✅ Sorte skinnseter
✅ Panoramatak i helglass
✅ Premium lydanlegg
✅ Elektrisk bakluke
✅ Bluetooth handsfree og streaming
✅ Aluminiumsfelger
✅ Stor bagasjekapasitet på hele 895 liter
✅ Lynrask akselerasjon
✅ Fantastisk langturkomfort
🚗 Hvem passer denne bilen for?
Denne Teslaen passer perfekt for deg som ønsker:
✔ Lang elektrisk rekkevidde
✔ Firehjulsdrift hele året
✔ God plass til familie og bagasje
✔ Komfort på lange kjøreturer
✔ Lave driftskostnader
✔ Premiumfølelse uten nybilpris
📍 Derfor handler mange bruktbil hos Hellestø
Vi vet at kjøp av bil handler om mer enn pris.
Det handler om tillit.
Hos Hellestø møter du medarbeidere med lang erfaring og ekte interesse for bil. Vi hjelper deg gjennom hele prosessen – fra innbytte og finansiering til forsikring og levering.
Vi tilbyr:
✔ Gunstig finansiering
✔ Innbytte av din bil
✔ Bilforsikring til konkurransedyktige priser
✔ Levering over hele Norge
✔ Trygghet før, under og etter kjøpet
❤️ Kanskje er dette bilen du har ventet på
Noen biler imponerer første gang du ser dem.
De beste bilene imponerer hver eneste dag du eier dem.
Denne Tesla Model S 100D AWD er en bil som fortsatt leverer den følelsen.
Vi ønsker deg hjertelig velkommen til Hellestø for en hyggelig bilprat og en prøvekjøring. Kanskje er dette starten på ditt neste kapittel bak rattet.
Informasjon mangler. Ta kontakt for spørsmål.